Galeria Kasi: Brutalny Lajf


O Brutalnym Lajfie
Zaczęło się w 2012 roku, w którym wedle katastroficznych przepowiedni miał skończyć się świat. Prawda jest brutalna. Nie skończył się.

20 sierpnia 2012 roku mój ówczesny kumpel Misza we właściwy dla siebie i zupełnie złośliwy sposób uświadomił mi istnienie stworzenia zwanego amblypygidem, wykorzystując mój lęk przed istotami posiadającymi więcej niż cztery nogi. Pod filmikiem z amblypygidem, który przesłał w naszej grupie na Facebooku wywiązała się sympatyczna dyskusja z niejakimi Ratzem i Tomaszem. Omówiliśmy szereg praktycznych zastosowań, które wynikają z posiadania tego nikomu nieznanego pajęczaka.

Tymczasem w moim mózgu pomiędzy paroma zwojami przeskoczył impuls… Narodził się Brutalny Lajf.

A mój ówczesny kumpel wskoczył o level wyżej i stał się całkiem współczesnym mężem.


OSOBY DRAMATU:

Amblypygid Roman
romanWyskoczył spod kuchennej szafki pewnego sierpniowego wieczoru. Nieśmiały, troskliwy, zawsze chętnie skoczy po zgrzewkę browara. Zaopiekował się i udzielił schronienia Pewexowi.
Stefan
stefanWredna menda, złośliwa szuja. Zawsze ma coś mądrego do powiedzenia. W gruncie rzeczy to dobry kot, tylko jakoś nie umie tego pokazać. Zazdrosny o Romana. Majsterkowicz. Buduje atomową wyrzutnię rakiet w piwnicy.
Burka
burkaDelikatna, małomówna. Wiecznie w cieniu Stefana, którego skrycie kocha. Ten nie odwzajemnia jej uczuć. Ma duszę rozjemcy. Miła, spokojna. Cierpi na ślinotok.


Pewex
pewexImprezowicz, hulaka, dowcipas. Kumpluje się z Romanem, nabija się ze Stefana, ale jak trzeba to i z nim walnie w palnik. Szczery, sympatyczny i nieszkodliwy robal. Wlazł do torebki w Pewexie, czyli kultowej knajpce w Pawilonikach.
Płaska
plaskaStraszna plotkara, normalnie baba z magla. Nikt o tym nie wie, gdyż niefortunnie jej otwór gębowy znajduje się na spodzie ciała. Generalnie musi milczeć. Ponoć wyszła z kibla.
G-Ruchacz i Kałowiec
gruchaczSłynni członkowie Gangu Sralucha, który swego czasu siał postrach wśród spokojnych mieszkańców warszawskiego Rakowca. Wymuszenia haraczu, pobicia, kradzieże. To codzienność tych jegomości.

Gnidon i Mendoza
Kumple Pewexa. Nikt ich nigdy nie widział.


123456789101112131415161718192021222324252627282930313233brutalny 34ComicBook-App (3)ComicBook-App (4)